Eğitim Kadromuz

TEK Okulları
Adı Soyadı Branşı Mail Adresi
Jale Ziynet Ertuk Kampüs Müdürü jaleziynet@tekokullari.k12.tr
Zeynep Orman Ortaokul Müdür Yardımcısı zeyneporman@tekokullari.k12.tr
Emrecan Ersoy Anaokul/İlkokul Müdür Yardımcısı emreersoy@tekokullari.k12.tr
Gülşen Demirci Sınıf öğretmeni gulsendemirci@tekokullari.k12.tr
Deniz Özenç Sınıf öğretmeni denizozenc@tekokullari.k12.tr
Harun Sivritepe Matematik harunsivritepe@tekokullari.k12.tr
Nejmettin Moroğlu Sınıf öğretmeni nejmettinmoroglu@tekokullari.k12.tr
Bayse Ekinci Sınıf öğretmeni bayseekinci@tekokullari.12.tr
Selfinaz Sezgi Çifci Sınıf öğretmeni sezgicifci@tekokullari.k12.tr
Selva Eraslan Yabancı Diller Koordinatörü selvaeraslan@tekokullari.12.tr
Selin Arıkan İngilizce selinarikan@tekokullari.k12.tr
Nalan Gelmezgil Almanca nalangelmezgil@tekokullari.k12.tr
Sharareh Yaghoubi İngilizce shararehyaghoubi@tekokullari.12.tr
Shannon Yaghoubi İngilizce shannonyaghoubi@tekokullari.k12.tr
Diba Adebayo İngilizce dibaadebayo@tekokullari.k12.tr
Yaprak Meydan İngilizce yaprakmeydan@tekokullari.12.tr
Irmak Tolga İngilizce irmaktolga@tekokullari.k12.tr
İlkay Müzeyyen Öztora Almanca ilkayoztora@tekokullari.k12.tr
Özlem Dönmez Fen Bilgisi ozlemdonmez@tekokullari.12.tr
Dilek Ercan Uz Fen Bilgisi dilekercanuz@tekokullari.k12.tr
Büşra Yalınız Matematik busrayaliniz@tekokullari.k12.tr
Sibel Simay Ak Türkçe simayak@tekokullari.k12.tr
Ayşegül Demircan Türkçe ayseguldemircan@tekokullari.12.tr
Gülnur Fidan Yılmaz Sosyal Bilgiler gulnurfidanyilmaz@tekokullari.k12.tr
Arif Doğan Bilişim Teknolojileri arifdogan@tekokullari.12.tr
Sevil Pekmezci Beden Eğitimi sevilpekmezci@tekokullari.12.tr
Sevda Bahtiyar Görsel Sanatlar sevdabahtiyar@tekokullari.12.tr
Zeliha Elif İştin Müzik elifistin@tekokullari.12.tr
Selma Toroman Ortaokul Rehberlik selmatoroman@tekokullari.12.tr
Hatice Pedük İlkokul Rehberlik haticepeduk@tekokullari.k12.tr
Burcu Budak Okul öncesi Koordinatörü burcubudak@tekokullari.12.tr
Sema Selfinaz Dengiz Okul öncesi semadengiz@tekokullari.12.tr
Şebnem Blevrthehia İngilizce sebnemblevrthehia@tekokullari.k12.tr

E-BÜLTEN KAYIT

Güncel Duyurular İçin E-Bültenimize Abone Olabilirsiniz